המסלולים שלנו

המטרה שלנו בביבטר לעזור לכל אחד להצליח בתהליך שהוא עובר, אין גלולות קסם התוצאות האמיתיות באות מעבודה ממושכת וממוקדת, אנחנו בבי בטר מציעים מסלולים שכוללים ליווי אישי ופרטני דרך האינטרנט כך שהיעוץ נגיש מכל מקום.

המסלולים הם על בסיס חודשי מתחדש ללא התחייבות, בכל רגע שתחליט שאינך רוצה להמשיך תוכל להפסיק את המנוי!

אז איזה מסלולים יש לנו?

מסלול FREE

המסלול הבסיסי מתאים למי שאוהב ללמוד לבד, המסלול מעניק לך גישה לכל התכנים באתר הכוללים עשרות קורסים והרצאות להתפתחות אישית וזוגית,  כל ההרצאות מכילות משימות ושעורי בית, ככה שתוכלו ליישם ולהתקדם לבד. ההרצאות מתחדשות כל חודש, וכך תוכלו להכיר לדעת וללמוד את כל התכנים הכי חדשים ועדכניים! 

מסלול ליווי אישי

מסלול זה מומלץ למי שרוצה לקבל מאמן אישי זמין לכל שאלה והכוונה, בתחילת התהליך תקבל אימון אישי במתנה של כ-20 דקות אשר יועבר בסקייפ או בטלפון , בו המאמן יבנה לך תוכנית עבודה התחלתית ויכוון אותך לקורסים הרלוונטים שמופיעים באתר, לאחר השעור הראשון תוכל לפנות בכל רגע למאמן האישי שלך במייל, תוך התחייבות לקבלת מענה עד 24 לכל שאלה שתשלח.
במקום לשלם אלפי שקלים בחודש אתה יכול לקבל מאמן אישי מכל מקום בעולם במחיר סמלי.

מסלול V.I.P

מסלול זה מתאים למי שרוצה להגיע לתוצאות בזמן הכי קצר ובדרך הכי יעילה. המסלול מתאים גם אם אין לך זמן פנוי כי כל המפגשים נעשים דרך:

  • שיחת וידאו

  • טלפון

  • צ'אט

עליך רק לבחור!

החבילה זאת מתאימה לכל מי שרוצה ההתקדמות מהירה, יציבה, עם ליווי צמוד ויחס אישי . בנוסף ל3 אימונים אישיים ישנה תמיכה ללא הגבלה דרך מיילים לאורך הדרך. ככה שגם בין אימון לאימון אפשר לשמור על קשר רציף עם המאמן.

מה כלול?

  • גישה לכל התכנים

  • 3 אימונים אישיים דרך האינטרנט

  • כניסה לכל ההרצאות והסמינרים שלנו בחינם (כל עוד המנוי בתוקף)